Impladent - klinika stomatologiczna

1,00 zł

inne


Impladent to świadcząca usługi na najwyższym poziomie, wyjątkowo nowoczesna klinika stomatologiczna, którą kieruje dr n. med. Adam Ziemlewski. Klinika może pochwalić się blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie implantologii stomatologicznej, protetyki oraz chirurgii. Dotychczas w klinice przeprowadzono przeszło dziesięć tysięcy udanych wszczepów, co bez wątpienia jest najlepszą rekomendacją dla wszystkich, którzy nie są jeszcze pewni, czy chcą postawić na usługi kliniki. W klinice można zagwarantować sobie nie tylko zwracający uwagę uśmiech, ale również doskonałą harmonię twarzy.

Klinika sięga po sprzęt najwyższej klasy, co pozwala wykonywać zabiegi na światowym poziomie. Do tego dochodzi mający wysokie kwalifikacje personel, który świetnie zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Regularne zdobywanie nowej wiedzy pozwala wykonywać zabiegi z wykorzystaniem najnowszych metod.

Klinika to naprawdę szeroka oferta. W ofercie znalazło się między innymi naprawdę przynoszące oczekiwane efekty leczenie paradontozy, ortodoncja oraz leczenie kanałowe. Decydując się na usługi kliniki można także naprawdę widocznie wybielić zęby. Klinika to nie tylko gabinety stomatologiczne, ale też szpital krótkiego pobytu. Pozwala to świadczyć także zabiegi chirurgiczne.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: gabinet@ziemlewski.pl
http://www.ziemlewski.pl/


Ważne do: 2018.07.29, wyświetleń: 138

nr ogłoszenia: 16719