Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

inne


Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma stawia na materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest także wykwalifikowany i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów doskonałej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc świetnie, że często to od nich zależy efekt, który uzyskuje się ostatecznie. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Dlatego proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.20, wyświetleń: 89

nr ogłoszenia: 16737