Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

inne


Impladent Medical&Dental Clinic to nowoczesna klinika medyczno – dentystyczna, która oferuje wyjątkowo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zajęła pozycję lidera w w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogła poszerzyć swoją ofertę o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie posiada nawet leczenie chrapania.

W klinice używany jest nowoczesny sprzęt , który spełnia wszystkie wymagane na terenie Polski normy. Ma także naprawdę nowoczesny blog operacyjny. Siła kliniki tkwi w doświadczonym personelu, który nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. Na skutek tego klinika nieustannie się rozwija.

Tym, co niewątpliwie odróżnia placówkę od innych miejsc tego typu jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala oferować różne zabiegi działające odmładzająco. W klinice poddać można się zabiegom takim, jak peelingi medyczne, ujędrnianie i obkurczanie pochwy czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic odzyskać dobre samopoczucie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/


Ważne do: 2018.09.30, wyświetleń: 78

nr ogłoszenia: 16743