Oferta archiwalna

Wędzarnia ogrodowa 50x50x60 cm z drzwiczkami..

Oferta archiwalna

280,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


wędzarka Gdańsk, ogród Gdańsk, hobby Gdańsk

W zestawie znajdują się następujące elementy:

1- komora wędzarnicza (wymiary 500x 500 x 600mm)


2- daszek do wędzarni z kominem


3- palenisko (wymiary 250x300mm, grubość blachy 2,5)


4- kanał dymny o długości 1m (2 odcinki po 500mm )


5- deflektor, ruszt i popielnik pod piecyk


6- termometr/ sonda 0-300 stopni C


7- 6 szt haczyków i 2 poprzeczki ze stali spożywczej


8- przepisy oraz instrukcja wędzenia
--> Wędzarnia ogrodowa, wykonana jest z deski sosnowej o grubości 21 mm +/-3mm. Drewno certyfikowane z atestem EFC, czyli drewno pochodzi z legalnego źródła i nie posiada w sobie żadnych toksycznych substancji.
--> Komora wędzarnicza jest 100 % skręcona (jako jedyni nie sprzedajemy zestawu "zrób to sam") na długie wkręty, a dodatkowym wzmocnieniem są metalowe kątowniki przykręcone do komory wędzarniczej w górnej i dolnej części. Całość stoi na czterech, łatwo zdejmowanych nóżkach. .
--> W komorze wędzarniczej, która ma wymiary 500x500x600 mm przygotowany jest otwór dla sondy, która otrzymują państwo w zestawie. Termometr/ sonda pokazuje temperaturę ze środka wędzarni, wiec widzimy dokładnie w jakiej temperaturze mięso się wędzi.
-> W naszych wędzarniach mieści się jednorazowo do 25kg mięsa.
-!> Łatwy dostęp do mięsa po przez drzwiczki!
--> Na życzenie klienta montujemy uchwyt do drzwiczek jak na ostatnim zdjęciu (bezpłatnie).
--> Drewniany daszek z kominem wykonany z deski sosnowej o grubości 21 mm +/- 3mm, również znajduje się w zestawie, jako element dekoracyjny.
--> Palenisko wykonane z grubej blachy gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Nasze paleniska wyróżniają się na tle konkurencji grubością stosowanej blachy oraz jakością wykonania. Dzięki przeprowadzonym próbom, uzyskaliśmy najbardziej optymalny stosunek spalanego drewna do osiąganej temperatury w komorze wędzarniczej (dla klienta oznacza to tyle, ze nie ogrzewa podwórka i nie spędza długich godzin na rozgrzewaniu wędzarki).


-->Każda wędzarnia posiada w komplecie największy na rynku deflektor dymu, który rozprowadza równomiernie dym po całej komorze wędzarniczej. dodatkowo otrzymują państwo 6 szt. haczyków do mięsa oraz 2 poprzeczki (wszystko ze stali spożywczej), przepisy na smaczne kiełbasy, ryby itp., a tak że instrukcje jak wędzić żęby wyszło ładnie i smacznie.
NAJGRUBSZE MATERIAŁY NA RYNKU... NAJLEPSZA FARBA


ŻAROODPORNA!! ZAPEWNIAM ŻE NASZA WĘDZARNIA POSŁUŻY NAJDŁUŻEJ!!
Nasza firma produkuje wyłącznie produkty na długie lata. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji w naszym zakładzie są najwyższej jakości, dlatego też dajemy gwarancje na nasze produkty.
--> NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEM TELEFONICZNIE MAILOWO LUB PRZEZ OLX. NAPRAWDĘ POLECAM!! DO CENY NALEŻNY DOLICZYĆ KOSZTY PRZESYŁKI (50 ZL). MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY. WYSTAWIAMY FV! PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA PROSIMY O WIADOMOŚĆ CZY WĘDZARNIA ORAZ DASZEK MAJA BYĆ ZABEZPIECZONE LAKIEROBEJCA CZY NIE (W RAZIE BRAKU TEJ INFORMACJI DOMYŚLNIE WYSYŁAMY DREWNO POMALOWANE).
POLECAMY INNE NASZE PRODUKTY!!Ważne do: 2019.08.19, wyświetleń: 100

nr ogłoszenia: 17658